Firma MAK-TRANS oferuje głównie usługi transportu krajowego. Dzięki temu, że posiadamy różnego rodzaju samochody jesteśmy w stanie przewieźć prawie każdy ładunek. Nasi spedytorzy udzielą wszelkich informacji dotyczących doboru odpowiedniej floty oraz warunków transportu. Jeśli potrzebujesz transportu na terenie naszego kraju, to nie wahaj się tylko skontaktuj się z nami telefonicznie, mail-owo lub poprzez formularz kontaktowy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań żeby był zadowolony z naszych usług bo zależy nam żeby budować długotrwałe relacje z naszymi klientami i stać się liderem na rynku usług transportowych. NOWOŚĆ: Oferujemy również busy do przeprowadzek na terenie kraju i zagranicy.
Firma MAK-TRANS oprócz transportu krajowego oferuje również transport międzynarodowy. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Europie. Nasi spedytorzy udzielą wszelkich informacji dotyczących doboru odpowiedniej floty oraz warunków transportu. Jeśli potrzebujesz transportu międzynarodowego, to nie wahaj się tylko skontaktuj się z nami telefonicznie, mail-owo lub poprzez formularz kontaktowy. NOWOŚĆ: Oferujemy również busy do przeprowadzek na terenie kraju i zagranicy.
Firma MAK-TRANS oferuje również usługi transportu ponadgabarytowego. Dzięki temu, że posiadamy różnego rodzaju samochody jesteśmy w stanie przewieźć prawie każdy, nawet najbardziej ciężki ładunek. Oferujemy między innymi: - transport wiatraków, - transport maszyn budowlanych, - transport maszyn rolniczych ... Jeśli potrzebujesz transportu ponadgabarytowego skontaktuj się z nami telefonicznie, mail-owo lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi spedytorzy udzielą wszelkich informacji dotyczących doboru odpowiedniej floty oraz warunków transportu. Dołożymy wszelkich starań żeby dobrze zorganizować, zaplanować i zrealizować transport ponadgabarytowy, jak również zdobędziemy niezbędne pozwolenia konieczne przy takim transporcie. Nasza firma stara się świadczyć usługi transportowe na jak najwyższym poziomie bo naszym celem jest satysfakcja klienta.

Witamy na stronie firmy MAK-TRANS.

Nie ma drogi, która byłaby dla nas trudnością i transportu, który stanowił by dla nas przeszkodę. Firma transportowa Mak-Trans to zespół stworzony z profesjonalistów o wysokich kwalifikacjach. Cechuje nas nowoczesny tabor, innowacyjne rozwiązania oraz doświadczenie. Wsłuchujemy się w sugestie i potrzeby naszych klientów, którzy są dla nas jednocześnie partnerami w biznesie, dzięki czemu otrzymujemy pozytywne rekomendacje pozwalające zająć czołowe miejsca w branży.

Niestandardowo, tradycyjnie i na czas

Mak- Trans to bogata oferta obejmująca transport zagraniczny, krajowy oraz ponadgabarytowy. Szeroka baza transportowa oraz nowoczesny i profesjonalny tabor to gwarancja najwyższej jakości, jakiej Klienci oczekują. Współpracujący z nami kierowcy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, posiadający odpowiednie uprawnienia oraz nienaganną opinię. Podejmujemy wyzwania, o których inni nie chcą nawet słyszeć. Z powodzeniem przewieziemy materiał o sporej powierzchni np. wiatraki czy maszyny budowlane. Profesjonalna spedycja to przede wszystkim optymalne rozwiązania dogodne dla zleceniodawców, bezpieczeństwo powierzonego ładunku, a także możliwość jego aktualnej lokalizacji. Szeroki wachlarz wariantów finansowych i indywidualne doradztwo to cechy wyróżniające nas z tłumu. Optymalizacja tras w połączeniu z wybraniem odpowiedniego środka transportu należy do standardów naszego działania.
Gwarantujemy terminowość i nienaganność wykonania zlecenia. Współpraca z Mak – Trans to perfekcja świadczonych usług transportowych niezależnie od charakterystyki zamówienia.

 

Copyright © 2014. All rights reserved.