Firma MAK-TRANS oferuje głównie usługi transportu krajowego. Dzięki temu, że posiadamy różnego rodzaju samochody jesteśmy w stanie przewieźć prawie każdy ładunek. Nasi spedytorzy udzielą wszelkich informacji dotyczących doboru odpowiedniej floty oraz warunków transportu. Jeśli potrzebujesz transportu na terenie naszego kraju, to nie wahaj się tylko skontaktuj się z nami telefonicznie, mail-owo lub poprzez formularz kontaktowy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań żeby był zadowolony z naszych usług bo zależy nam żeby budować długotrwałe relacje z naszymi klientami i stać się liderem na rynku usług transportowych. NOWOŚĆ: Oferujemy również busy do przeprowadzek na terenie kraju i zagranicy.
Firma MAK-TRANS oprócz transportu krajowego oferuje również transport międzynarodowy. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Europie. Nasi spedytorzy udzielą wszelkich informacji dotyczących doboru odpowiedniej floty oraz warunków transportu. Jeśli potrzebujesz transportu międzynarodowego, to nie wahaj się tylko skontaktuj się z nami telefonicznie, mail-owo lub poprzez formularz kontaktowy. NOWOŚĆ: Oferujemy również busy do przeprowadzek na terenie kraju i zagranicy.
Firma MAK-TRANS oferuje również usługi transportu ponadgabarytowego. Dzięki temu, że posiadamy różnego rodzaju samochody jesteśmy w stanie przewieźć prawie każdy, nawet najbardziej ciężki ładunek. Oferujemy między innymi: - transport wiatraków, - transport maszyn budowlanych, - transport maszyn rolniczych ... Jeśli potrzebujesz transportu ponadgabarytowego skontaktuj się z nami telefonicznie, mail-owo lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi spedytorzy udzielą wszelkich informacji dotyczących doboru odpowiedniej floty oraz warunków transportu. Dołożymy wszelkich starań żeby dobrze zorganizować, zaplanować i zrealizować transport ponadgabarytowy, jak również zdobędziemy niezbędne pozwolenia konieczne przy takim transporcie. Nasza firma stara się świadczyć usługi transportowe na jak najwyższym poziomie bo naszym celem jest satysfakcja klienta.

Firma MAK-TRANS oferuje również usługi transportu ponadgabarytowego.

Dzięki temu, że posiadamy różnego rodzaju samochody jesteśmy w stanie przewieźć prawie każdy, nawet najbardziej ciężki ładunek.

Oferujemy między innymi:

- transport wiatraków,

- transport maszyn budowlanych,

- transport maszyn rolniczych ...

 

Jeśli potrzebujesz transportu ponadgabarytowego skontaktuj się z nami telefonicznie, mail-owo lub poprzez formularz kontaktowy.

Nasi spedytorzy udzielą wszelkich informacji dotyczących doboru odpowiedniej floty oraz warunków transportu.

Dołożymy wszelkich starań żeby dobrze zorganizować, zaplanować i zrealizować transport ponadgabarytowy, jak również zdobędziemy

niezbędne pozwolenia konieczne przy takim transporcie.

Nasza firma stara się świadczyć usługi transportowe na jak najwyższym poziomie bo naszym celem jest satysfakcja klienta.

 

Copyright © 2014. All rights reserved.
Copyright © 2014. All rights reserved.